Apie narį

Share the Light – tai VšĮ „SOPA“ įkurtas socialinis verslas, skirtas atskleisti mažiau galimybių turinčių žmonių talentus. SOPA padeda susirasti darbą žmonėms, kuriems patiems sudėtinga integruotis visuomenėje. Neretai į mus kreipiasi žmonės, nepasitikintys savimi, išgyvenantys stresą dėl finansinių sunkumų ar nesėkmingų darbo paieškų. Bedarbius motyvuojame, parengiame darbo rinkai, padedame įsitvirtinti darbo vietose. Tarpininkaujame ieškodami darbo, tačiau pavyksta ne visada. Todėl Share the Light – mūsų viltis sukurti labiausiai nuo darbo rinkos nutolusiems žmonėms tokią darbo vietą, kur jie jaustųsi gerai bei realizuotų savo talentus nepriklausomai nuo amžiaus, negalios ar kitų apribojimų.

Organizuojame dirbtuves, kuriose žmonės su negalia mokosi rišti mazgus, derinti spalvas, taikyti raštus, dirbti komandoje, kol galiausiai tampa nuostabių dirbinių (apyrankių, konferencijų kaklajuosčių, pakabukų ir kt.) meistrais. Visi produktai gaminami iš parašiuto virvės parakordo, kuris buvo pasirinktas kaip laisvės ir saugumo simbolis. Kurdami gaminius iš parakordo savo talentus išlaisvina tie, kurie įprastoje darbo rinkoje yra nurašyti.

Kiekvienas Share the Light produktas padeda kovoti su nedarbu bei socialine atskirtimi. Įsigydami Share the Light gaminius galite pakylėti virš kasdienybės mūsų silpniausius visuomenės narius – kiekvienas jūsų užsakymas prisideda prie to, kad parakordo meistrams būtų užtikrintos darbo vietos. O visas gautas pelnas skiriamas VšĮ „SOPA“ organizuojamoms įdarbinimo programoms, kuriose sunkumų patiriantys žmonės atskleidžia savo stiprybes bei turimus gebėjimus, mokosi užtikrintai siekti profesinės sėkmės bei gauna individualią pagalbą ieškodami darbo.

Vienas produktas = vienas užsiėmimas bedarbiui

Nario kuriami gaminiai ir paslaugos

Administratorių pastaba.
Nors ThinkSo katalogas yra nuolat atnaujinamas, gali būti, jog kataloge pateikti ne visi šiuo metu nario kuriami gaminiai bei paslaugos. Norėdami peržiūrėti visą šio socialinio verslo gaminių be pasilaugų asortimentą, apsilankykite jo internetinėje svetainėje arba susisiekite asmeniškai nurodytais kontaktais.


Apyrankė „No. 1“
Share the Light
15.00€
Atidaryti
Apyrankė „Positive“
Share the Light
12.00€
Atidaryti
Apyrankė „Solid“
Share the Light
15.00€
Atidaryti
Konferencijų kaklajuostės
Share the Light
5.00€
Atidaryti
Mazgų rišimo užsiėmimai su Share the Light
Share the Light
0.00€
Atidaryti
Pakabukas „Laitas“
Share the Light
5.00€
Atidaryti