Apie narį

VšĮ „Socialiniai paramos projektai“ vykdoma veikla – tai pirmieji pagalbos žingsniai socialinėje atskirtyje esantiems žmonėms išeiti iš jos į darbo rinką ir visuomenę. Organizacijos įkurtas salotų baras „Mano Guru“ skirtas specialiai tam, kad asmenys, grįžę iš įkalinimo įstaigų, sergantys priklausomybės ligomis, turėtų kur išmokti virėjo/padavėjo/barmeno profesinių įgūdžių ir lengviau integruotis į darbo rinką. Čia socialinės rizikos asmenys mokosi pasirinktos profesijos, gauna psichologo, socialinio darbuotojo paslaugas.

Organizacija veiklą pradėjo vykdyti nuo 2004 m. pagal tuo metu visiškai unikalų ir niekur Lietuvoje netaikytą socialinės reintegracijos modelį salotų bare „Mano guru“. Šis modelis yra praktinis vadovas, kurį gali naudoti įvairios verslo įmonės, siekiančios socialinėje atskirtyje esantiems asmenims padėti reintegruotis. Jis yra universalus ir gali būti taikomas visoms socialinės atskirties grupėms: priklausomybėmis sergantiems, grįžusiems iš įkalinimo įstaigų, socialinės rizikos šeimoms ir kt. taip pat įgyvendinamas skirtinguose paslaugų sektoriuose. VšĮ „Socialiniai paramos projektai“ teikia konsultacijas kaip geriausiai taikyti modelį, siekia bendradarbiauti su užsienio organizacijomis, pasidalinti gerąja patirtimi ir modelio įdiegimo principais.

Šiai dienai VšĮ „Socialiniai paramos projektai“ sėkmingai įgyvendino 5 Europos Socialinio fondo finansuotus projektus, kokybiškas paslaugas suteikė daugiau nei 400 tikslinės grupės narių, iš kurių 90% sėkmingai sugrįžo į visuomenę. „Mano Guru“ sėkmę rodo ir gauti apdovanojimai: „Apdovanojimas už pasiekimus skatinant verslininkystę“ (European Enterprise Awards 2011), konkurse „Regioninių novatoriškų projektų apdovanojimas“ „Mano guru“ nominuotas vienu iš 6 geriausių Europoje vykdytų socialinės integracijos projektų (RegioStars 2010), Europos burės 2013 nugalėtojas kategorijoje „Už atvertus kelius“, taip pat du kartus 2009 m. ir 2010 m. pripažinta svetingiausia Vilniaus kavine.

Nario kuriami gaminiai ir paslaugos

Administratorių pastaba.
Nors ThinkSo katalogas yra nuolat atnaujinamas, gali būti, jog kataloge pateikti ne visi šiuo metu nario kuriami gaminiai bei paslaugos. Norėdami peržiūrėti visą šio socialinio verslo gaminių be pasilaugų asortimentą, apsilankykite jo internetinėje svetainėje arba susisiekite asmeniškai nurodytais kontaktais.


Salotų baras „Mano Guru“
Socialiniai paramos projektai
0.00€
Atidaryti