Sodininkavimo užsiėmimai su CoolŪkiu

Kaina:
-

Dėl detalesnės infromacijos bei užsakymų kreipkitės į gamintoją:

Telefonas: +37062205776

El. paštas: info@coolukis.lt


Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

CoolŪkis suveda norinčius sodininkauti su turinčiais nenaudojamos žemės ploto sodininkavmui, kuria norėtų pasidalinti, skatina darnų vystimąsi ir ekologišką gyvenimo būdą.

Kaip tai veikia?

Žmonės, kurie nori sodininkauti, ir žmonės, kurie nori dalintis žeme, registruojasi į susipažinimo renginį mūsų internetinėje svetainėje arba paskambinę telefonu. Renginyje visi susipažįsta vieni su kitais, apsikeičia kontaktais ir tuomet susitaria dėl bendro sodininkavimo tų metų CoolŪkio sezoną. Jei norintys dalyvauti yra ne iš Vilniaus (jame vyks renginys) gali prisijungti prie CoolŪkio Facebook grupės ir joje surasti daržo draugų.

Tuo tarpu, savo bloge mes skleidžiame informaciją, dalinamės patirtimi ir patarimais apie sodininkavimą bei tvarų gyvenimo būdą. Mes taip pat kviečiame, norinčius prisidėti, dalintis sava patirtimi ir žiniomis. Kartu su kitomis iniciatyvomis organizuojame įvairias sodininkavimo ir tvaraus gyvenimo būdo dirbtuves atviras visiems norintiems.

Norintys įsitraukti į mūsų veiklą gali tai padaryti keliais būdais:

- Dalyvauti sodininkavime, registruodamiesi į renginį arba prisijungę prie Facebook grupės ir suradę savo būsimus daržo draugus ten.

- Tapti bendruomenės nariais prisijungę prie Facebook grupės, sekdami mūsų naujienas užsiprenumeravę naujienlaiškį, Facebook puslapį bei instagramą.

- Dalyvauti CoolŪkio renginiuose ir dirbtuvėse.

- Savanoriauti susisiekdami su mumis.

- Dalintis patirtimi parašydami straipsnių CoolŪkio blogui arba įrašus bei komentarus Facebook grupėje. Taip pat dalintis patirtimi pravesdami sodininkavimo ar tvaraus gyvenimo būdo dirbtuves.


Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras
Narys prisideda prie:
Apie narį

CoolŪkis - tai socialinė iniciatyva, kuri skatina tvarų, ekologišką gyvenimo būdą bei siekia mažinti senyvo amžiaus žmonių socialinę atskirtį. Mes suvedame žmones, kurie turi nenaudojamo daržo ploto (sode, kaime) ir norinčius juo pasidalinti, su miesto žmonėmis, kurie norėtų toje žemėje pasodinti daržovių, atvažiuoti pailsėti. Taip pat, skatiname tvaresnį gyvenimo būdą burdami bendruomenę, organizuodami renginius, pamokėles ir rašydami blogą. Savo iniciatyva mes sukuriame jungtis tarp skirtingų neišnaudojamų resursų tiek fizinių (daržas) tiek žmogiškųjų (žmonių patirtis, bendravimas). CoolŪkis sprendžia net kelias problemas vienu metu. Prisidedame prie aplinkosaugos p...