Salotų baras „Mano Guru“

Kaina:
-

Dėl detalesnės infromacijos bei užsakymų kreipkitės į gamintoją:

Telefonas: (8 5) 2120126, (8 5) 2122399

El. paštas: info@manoguru.lt


Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Individualiems klientams  

Salotų baras “Mano Guru” įsikūręs Vilniaus g. 20 pačiame Vilniaus centre. Kavinė žinoma ne tik dėl aktyvios socialinės integracijos veiklos, tačiau ir dėl siūlomo sveiko maisto.  Čia galima rasti vieną didžiausių salotų pasirinkimą mieste net ir išrankiems skoniams. Siūlomos vegetariškos, veganiškos salotos, salotos su sūriu, su žuvimi, su mėsa. Taip pat meniu rasite skanių sriubų ir desertų. Kavinėje buvo uždrausta rūkyti net tada, kai tai dar nebuvo uždrausta įstatymo ir neprekiaujama alkoholiu. Nuo šių metų prie patiekalų lankytojai gali rinktis nealkoholinį vyną.

Kiekvieną sekmadienį “Mano Guru” vyksta sūrių turgus, kur galima rasti ne tik sūrių, bet ir naminės duonos, kanapių aliejaus ir kitų gėrybių. 


Verslo klientams

Organizacija veiklą vykdo ne tik kavinėje, tačiau organizuoja išvežamąsias maitinimo paslaugas – furšetus, banketus, kavos ir pietų pertraukas, darbuotojų maitinimą su maisto pristatymu. „Mano Guru“ gaminamas maistas pasižymi aukšta kokybe ir profesionalumu. Ne pirmi metai maisto tiekimo paslaugas iš mūsų perka valstybinės ir verslo organizacijos. Jeigu organizuojate konferencijas, seminarus, mokymus, kolektyvinius renginius ar darbuotojų pietus ir ieškote maitinimo paslaugų tiekėjo bei norite būti socialiai atsakingi, kreipkitės į VšĮ „Socialiniai paramos projektai“.


„Mano Guru“ siūlo:


- Pietų ir kavos pertraukos

- Degustacinės vakarienės

- Furšetai, banketai

- Užsakomieji maitinimai

- Darbuotojų maitinimas

- Maistas į biurą ir namus
Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras
Narys prisideda prie:
Apie narį

VšĮ „Socialiniai paramos projektai“ vykdoma veikla – tai pirmieji pagalbos žingsniai socialinėje atskirtyje esantiems žmonėms išeiti iš jos į darbo rinką ir visuomenę. Organizacijos įkurtas salotų baras „Mano Guru“ skirtas specialiai tam, kad asmenys, grįžę iš įkalinimo įstaigų, sergantys priklausomybės ligomis, turėtų kur išmokti virėjo/padavėjo/barmeno profesinių įgūdžių ir lengviau integruotis į darbo rinką. Čia socialinės rizikos asmenys mokosi pasirinktos profesijos, gauna psichologo, socialinio darbuotojo paslaugas.

Organizacija veiklą pradėjo vykdyti nuo 2004 m. pagal tuo metu visiškai unikalų ir niekur Lietuvoje netaikyt...