Antraštės

Dizaino sprendimai pasitelkiant antrines žaliavas, siekiant sumažinti išmetamų šiukšlių kiekį. Išskirtinai socialinę atskirtį patiriančių žmonių bendruomenės bei verslo kūrimas, leidžiantis lengviau įsilieti į darbo rinką. Drabužių ir papuošalų kolekcijos iš padėvėtų drabužių. Ir daugelis kitų. Į verslo pasaulį atėjo jaunų žmonių, skambiai vadinančių save entrepreneriais, inovatoriais, startuolių kūrėjais karta. Jaunieji verslininkai suinteresuoti ne tik efektyvia, pelno siekiančia veikla, tačiau ir socialiniu poveikiu visuomenei, pavyzdžiui, suteikiant įsidarbinimui reikalingus įgūdži..
Praėjusį savaitgalį Vilnius Tech Park tapo socialinio verslo ekspertų susitikimo centru - socialinio verslo akseleratorius ,,Socifaction” įgijo naują pagreitį startuodamas su unikalia programa Lietuvos regionams. 15 ekspertų komanda tris dienas dalinosi patirtimi, ieškojo sprendimų naujiems iššūkiams bei su profesionalių lektorių iš Lietuvos ir Didžiosios Britanijos pagalba ruošėsi prasidedančiam įtemptam socialinio verslo idėjų įgyvendinimo laikotarpiui. Verslūs socialinių problemų sprendimai Praėjusių metų rudenį programos ,,Socifaction: socialinio verslo plėtra regionuose” ..
Neatrasti mediniai lobiai
Už lango tyliai krentant snaigėms, nenumaldomai vis artyn žingsniuojant labiausiai laukiamoms viduržiemio šventėms, mintys sukasi tik apie šiltus, jaukius dalykus, namus ir, žinoma, šventinius stebuklus. Kitaip ir būti negali, juk žiemos šventės - pačios šalčiausios ir, drauge, šilčiausios metuose!O po truputį artėjant šiam nepaprastam laikui, svarbiausia ta šiluma dalintis. Ir mes norime pasidalinti ja su jumis.Žanas Vanje ir LietuvaPokario metų Prancūzijoje gyvenęs Žanas Vanje, kartą laikydamas savo ilgametį draugą dominikoną Tomą Filipę, atkreipė dėmesį į tūkstančius žmonių, turinčių negali..
0 Straipsnio komentarai - Skaityti komentarus
Kviečiame registruotis pirmajame socialinio verslo akseleratoriuje Lietuvoje “SOCIFACTION” ir tapti pirmaisiais šio tinklo ekspertais.  Ieškome 15 “SOCIFACTION” tinklo ekspertų, kurie galėtų prisidėti prie kuriamos tęstinės socialinio verslo mokymo programos orientuotos į bendruomeninių organizacijų socialinių verslų vystymą. Turi ar turėjai nuosavą verslą? O galbūt – verslą, sprendžiantį aktualias visuomenės problemas? Supranti, kaip sudėtinga kurti verslą be profesionalių patarimų susijusių su planavimu, strategijų kūrimu, prisistatymais investuotojams? Nori pasidalinti savo patirt..
Žolynai, suvieniję bendruomenes
Ar kada susimąstėte, kokia gamta Jus supa? Jūsų mėgstamiausioje pievoje, šalia namų, auga ne vien gražūs augalai, bet, tikėtina, ir ypatingas gydomąsias savybes turinčios žolelės. Žinoma, jų naudą išgauti sugeba ne kiekvienas, auginantis vešlią pievą. Verslumas užkoduotas gamtoje Vilkyškių bendruomenė įsikūrusi unikalioje vietovėje, apsuptoje Nemuno ir Jūros upių... Miestelį nuo aplinkinio pasaulio slepia Vilkyškių miškas bei kiek akys mato besitęsiančios pievos, kurios ir tapo šios istorijos pagrindiniu akcentu. Būtent Vilkyškių pievose bendruomenei gimė idėja dalintis vaistinių ..
0 Straipsnio komentarai - Skaityti komentarus
Tik kūrybingas žmogus gali būti laisvas

Ar kada susidūrėte su neatremiama savo senelių kritika - kam, vaikai, išmetate? Naudokite!Ir kiek kartų jūs tiesiog nusijuokėte neatsakydami? Galbūt nesąmoningai, tačiau visais laikaisžmogus suvokė, kad tai, ką sunkiai uždirbai, būtina tausoti. Šiandien, šį suvokimą tęsia antrinisdizainas - kūrybos technika,kurios pagalba nebenaudojami daiktai prikeliami antram gyvenimui.

0 Straipsnio komentarai - Skaityti komentarus
Socialinis verslas: naujas būdas spręsti socialines problemas?
..
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)