Kaip naudotis ThinkSo katalogu?

Savo paiešką ThinkSo kataloge vykdykite dviem etapais - pirmiausiai išsirinkite Jus dominantį produkto tipą, o tada atsirinkite gaminius ir paslaugas pagal Jus dominančią poveikio sritį.

1. Pasirinkite produkto tipą

ThinkSo katalogą sudaro dviejų tipų produktai - socialinio verslo gaminiai bei teikiamos paslaugos. Kiekvienam iš jų skyrėme atskirą katalogo skiltį pagrindiniame puslapio meniu. Pastarajame rasite ir skyrių „Pasiūlymai verslui”, kuris talpina visus įmonėms aktualius socialinio verslo gaminius bei paslaugas.

2. Pasirinkite produkto poveikio sritį

ThinkSo kataloge esančius produktus suskirstėme į tris kategorijas pagal jų kuriamą poveikį. Naršydami kataloge kiekvieno gaminio bei paslaugos profilyje pamatysite ikonas, rodančias prie kurios iš poveikio sričių - socialinės, aplinkosauginės ir/ar ekonominės - yra priskiriamas produktas. Jei kažkuri iš sričių bus Jums itin aktuali - galėsite pagal ją orientuoti savo paieškas kataloge. Tereikės paspausti vieną iš trijų ikonėlių prekių, paslaugų ar pasiūlymų verslui skiltyse ir sistema pati atrinks produktus pagal Jūsų pageidavimą.

Socialinis poveikis

Šioje kategorijoje rasite gaminius bei paslaugas, kurių kuriamas poveikis susijęs su atskirties mažinimu bei socialinės gerovės didinimu.

Aplinkosauginis poveikis

Šiai poveikio kategorijai priskiriami gaminiai bei paslaugos, kurie prisideda prie aplinkos tausojimo ir tvarumo.

Ekonominis poveikis

Šioje grupėje galite rasti gaminius bei paslaugas, kurie prisideda prie skaidrumo kūrimo ir didesnio vietos gyventojų įdarbinimo.

3. Pasirinkite produktą

Paspaudę ant kataloge esančio produkto profilio be jau minėtos poveikio srities galėsite išvysti ir jo aprašymą, kainą ar jos intervalą, produktą iliustruojančias nuotraukas, prekės gamintojo ar paslaugos tiekėjo aprašymą bei jo kontaktinę informaciją.